Kontakt

Sklep metalowy w Oświęcimiu

W branży artykułów metalowych działamy już od 20 lat. Doświadczenie, które zdobyliśmy przez ten czas, sprawia, że w idealny sposób dostosowujemy ofertę do potrzeb klientów. Jesteśmy na bieżąco jeśli chodzi o nowości, które pojawiają się w naszym sektorze usługowym. Naszym priorytetem jest pełna satysfakcja klienta. Dlatego gwarantujemy profesjonalną obsługę oraz fachowe doradztwo. Jeśli potrzebują Państwo artykułów metalowych, takich jak gwoździe, wkręty lub kołki metalowe – zachęcamy do odwiedzenia naszego sklepu metalowego. Dostarczamy także doskonałej jakości odlewy żeliwne, a naszą główną specjalizacją jest sprzedaż elektronarzędzi i narzędzi ogrodniczych. Z przyjemnością pomożemy Państwu w wyborze optymalnego sprzętu.

 
158269-narzedziaogrodnicze

Elektronarzędzia, narzędzia ogrodnicze i nie tylko..

Korzystne ceny i rabaty

Dzięki stałej współpracy z dostawcami oferujemy asortyment w korzystnych cenach. Dla stałych klientów lub przy zamówieniach dużej ilości artykułów oferujemy specjalne dodatkowe rabaty.

Profesjonalna obsługa

Realizacja zamówień

Wszelkie produkty katalogowe, których w chwili zamówienia nie ma w magazynie, sprowadzimy w trybie natychmiastowym. Nasi stali klienci mogą liczyć dodatkowo na specjalnie dobierane gratisy i pierwszeństwo w realizacji zamówień. 

Dane kontaktowe:

Akam

ul. Maksymiliana Kolbego 13
32-600 Oświęcim

Tel. (33) 843 46 63

e-mail:

akam@akam-oswiecim.pl
akamph@interia.pl

W naszej firmie pracują wysoko wykwalifikowani pracownicy, którzy wszystkim klientom służą pomocą i fachowym doradztwem.

Zdajemy sobie sprawę z tego, że zarówno narzędzia elektryczne, jak i ogrodowe powinny być optymalnie dopasowane do typu zadania, które za ich pomocą ma być wykonane.

Dlatego z chęcią pomagamy klientom w wyborze właściwego produktu. Zachęcamy do zadawania pytań.

Wskazówki dojazdu


Wyświetl większą mapę

Formularz kontaktowy

    Zapoznałem się z Polityką prywatności serwisu www.akam-oswiecim.pl oraz wyrażam zgodę na przetwarzanie przez PRZEDSIĘBIORSTWO HANDLOWE "AKAM" RAFAŁ PIOTROWSKI, MARCIN KLIMKOWICZ, MAŁGORZATA BIENIEK SPÓŁKA JAWNA, Maksymiliana Kolbego 13 32-600 Oświęcim, udostępnionych przeze mnie danych osobowych na zasadach opisanych w Polityce prywatności dostępnej w Serwisie. Oświadczam, że są mi znane cele przetwarzania danych oraz moje uprawnienia. Niniejsza zgoda może być wycofana w dowolnym czasie poprzez kontakt z Administratorem pod adresem akamph@interia.pl, bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem.
    Więcej informacji dotyczących przetwarzania danych osobowych - Obowiązek Informacyjny